ПРОВІДНА – лідер ринку медичного страхування в Україні за підсумками І-го півріччя 2020 року

Ліга страхових організацій України в рамках проекту «Відкрите страхування» оприлюднила показники страхових компаній-членів ЛСОУ за I півріччя 2020 року.

За звітній період страхова компанія «ПРОВІДНА» констатує обсяг виплат страхових відшкодувань клієнтам за ДМС на рівні 180,6 млн грн. Це на 22.4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Сума страхових премій за ДМС за 6 місяців 2020 року збільшилась на 19.5% та склала 338.9 млн грн (або 76% всіх платежів, зібраних за звітний період).

Таким чином СК «ПРОВІДНА» очолила рейтинг страхових компаній за зборами на ринку ДМС.

Протягом останніх років ПРОВІДНА займає лідируючі місця на українському ринку добровільного медичного страхування у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія відкриває нові майданчики медичного асистансу в регіонах, які комплектуються висококваліфікованим персоналом. Таким чином ПРОВІДНА продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.