СК «МОТОР-ГАРАНТ» відзначила 20-річчя діяльності на ринку страхування України

За цей час компанія продемонструвала динамічний розвиток, ставши надійним страховим партнером для промислових і комунальних підприємств України, банків та організацій різних сфер діяльності. На сьогоднішній день СК «МОТОР-ГАРАНТ» надає повний спектр страхових послуг фізичним та юридичним особам, має 28 ліцензій на здійснення 12 обов’язкових і 16 добровільних видів страхування. Входить до ТОП-20 страхових компаній України за обсягом власного капіталу і гарантійного фонду.

Компанія пропонує не тільки вигідні програми страхування, а й якісний сервіс. Має надійну програму облігаторного перестрахування завдяки співпраці з провідною міжнародною компанією HANNOVER Re.

Оперативна допомога при настанні страхового випадку, швидке врегулювання і виплата страхового відшкодування, власний колл-центр з лікарями — координаторами і медичний асистанс по всій Україні — ось що дозволяє СК «МОТОР-ГАРАНТ» займати міцні позиції на ринку ось уже 20 років.

Стабільна робота компанії — це результат правильно обраної стратегії розвитку, впровадження нових продуктів і роботи всієї команди.

СК «МОТОР-ГАРАНТ» продовжує підтверджувати свою стабільність, надійність і фінансову стійкість.

Компанія будує свою діяльність на принципах відповідальності, відкритості та розвитку, пропонуючи клієнтам кращі страхові рішення.