Учасник Ліги страхових організацій України СК «МОТОР-ГАРАНТ» стала № 1 за швидкістю врегулювання за підсумками квартальної оцінки МТСБУ

За підсумками МТСБУ за 3 квартал 2020 року страхова компанія «МОТОР-ГАРАНТ» №1 серед страховиків за показником частки вимог, врегульованих до 60 днів та до 90 днів з дати ДТП. Рівень страхових вимог, врегульованих до 60 днів склав 92,9%. За період 3 кварталу 2020 року на Компанію не надійшло жодної скарги. Також СК «МОТОР-ГАРАНТ» отримала високі оцінки і за іншими показниками, такими як загальна оцінка діяльності компанії та якість врегулювання збитків. Компанія «МОТОР-ГАРАНТ» будує свою діяльність на принципах відповідальності, відкритості та розвитку, пропонуючи клієнтам кращі страхові рішення і високий рівень сервісу.

Слід зазначити, що в Україні тренд до зниження кількості скарг тримається весь 2020 рік. Незважаючи на карантин рівень скарг вперше за довгий час в 3 кв. 2020 становить менше 1% (0,91%), що на 0,25% п.п. менше, ніж в попередньому кварталі.