На XVII МІЖНАРОДНІЙ КАРПАТСЬКІЙ СТРАХОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, компанія «Увекон» презентувала онлайн калькулятор оцінки нерухомого майна.

Компанія розробила унікальну систему збору, аналізу та візуалізації цінових показників об’єктів нерухомості по всій Україні. Тепер виконати статтю 9 Закону України «Про страхування» при страхуванні нерухового майна, стало на багато легше.

Калькулятор дає можливість визначити реальну вартість квартири, будинку, земельної ділянки та інших об’єктів нерухомості, як на момент страхування так і в минулому періоді.

Використовуючи «Калькулятор оцінювача SIMPLE», спеціалісти відділу продажу зможуть за лічені хвилини визначити ринкову вартість майна, яке береться на страхування. Також калькулятор можна інтегрувати в систему онлайн продажів, таким чином під час, розрахунку страхової суми та страхового платежу будуть братися реальні данні, щодо вартості об’єкту страхування.

«Калькулятор оцінювача PRO» більш розширена версія. З його допомогою, можна побачити аналогічні об’єкти і порівняти їх вартість. Андерайтери компанії, зможуть визначати страхову суму, яка може вплинути на прийняття рішення, що до перестрахування. Відділ врегулювання збитків, використовуючи «Калькулятор оцінювача PRO», при настанні випадку з ознаками страхового, може порахувати вартість майна, яка була на момент страхування в минулому періоді і зрозуміти, використовувати пропорцію при відшкодуванні чи ні.

Можливості калькулятора дійсно величезні, він обробляє величезний масив даних, які агреговані, накопичені, структуровані та валідовані засобами Геоінформаційної системи «Увекон».

Можливо під час співпраці, компанія «Увекон» разом з Вами побачить інші перспективи використання калькулятору.

У вкладенні для ознайомлення презентація «Калькулятор оцінювача SIMPLE/PRO».

Спеціалісти компанії «Увекон» готові відповісти на всі Ваші питання:

Керівник напрямку страхового консалтингу

Вовченко Олег Анатолійович

(067) 505-12-78; (050) 206-92-19 (viber) vovchenkoff@gmail.com;

Партнер з розвитку

Коробко Олександр Олександрович

(067) 217-00-12 korobko@uvecon.ua

ПРЕЗЕНТАЦІЯ