Hовини ЛСОУ

05.03.2021

До уваги страховиків!

Ліга страхових організацій України отримала від НБУ Про складання та подання фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі .

03.03.2021

До уваги страховиків!

Національний банк затвердив нове Положення про організацію, проведення та оформлення результатів інспекційних перевірок учасників ринків небанківських фінансових послуг.

25.02.2021

Шановні колеги!

Нагадуємо, що 17-20 березня 2021 р. у м. Львові відбудеться щорічна XVIІ-та Міжнародна Карпатська фінансова конференція.

24.02.2021

Ліга страхових організацій України взяла участь у робочій зустрічі Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

23 лютого 2021 року Комітетом Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування проведено робочу зустріч, присвячену обговоренню питання щодо можливості залучення додаткових коштів для фінансування національної системи охорони здоров’я, зокрема шляхом запровадження моделі страхової медицини, а також механізмів спів-оплати/доплати.

17.02.2021

До уваги страховиків!

Страховики мають подати до Національного банку аудиторські звіти за результатами аудиту їх річної звітності до 1 червня.

16.02.2021

До уваги страховиків!

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону №5065 «Про фінансові послуги та фінансові компанії». Цей документ є рамковим законом для всіх фінансових послуг в Україні та визначає єдині базові підходи до регулювання й нагляду на всіх ринках фінпослуг та захисту прав споживачів.

15.02.2021

Ліга страхових організацій України взяла участь у нараді щодо обговорення проєкту Положення НБУ про інспекційні перевірки

12 лютого 2021 року засобами сервісу Zoom Національним банком України була проведена нарада щодо обговорення проєкту Положення про організацію, проведення та оформлення результатів інспекційних перевірок учасників ринків небанківських фінансових послуг, доопрацьованого за результатами опрацювання зауважень і пропозицій, отриманих у ході його оприлюднення.

05.02.2021

До уваги страховиків!

Національний банк України визначив порядок застосування заходів впливу до небанківських фінансових установ за порушення законів та нормативно-правових актів, зокрема й про захист прав споживачів фінансових послуг.

03.02.2021

За ініціативи Ліги страхових організацій України відбулась онлайн зустріч з Національним банком України

03 лютого 2021р. за ініціативи Ліги страхових організацій України відбулась онлайн зустріч з Національним банком України «Підготовка до складання та подання до Національного банку України річної звітності страховиків за 2020 рік: уникнення розповсюджених помилок в розкритті інформації у файлах звітності (відповіді на актуальні питання)».

28.01.2021

Ліга страхових організацій України взяла участь у Форумі Трансформації Системи Охорони Здоров’я

28-29 січня 2021 року проходитиме ІV-й онлайн Форум «Програма медичних гарантій: дев’ять місяців», під час якого національні та міжнародні експерти, очільники профільних відомств та міністерств зосередяться на комунікації відповідей на чисельні та найбільш чутливі запитання.

15.01.2021

До уваги страховиків!

Національний банк відтермінував на шість місяців строки для налаштування та автоматизації процесів у сфері фінансового моніторингу для банків та небанківських фінустанов.

14.01.2021

12 січня 2021 року відбулась робоча зустріч керівництва Ліги страхових організацій України та Голови підкомітету з питань будівництва та проектування

Метою зустрічі стало обговорення концепції запровадження страхування професійної відповідальності усіх сертифікованих осіб у сфері містобудування (архітекторів, експертів, інженерів технічного нагляду, інженерів-консультантів тощо).

12.01.2021

Ліга страхових організацій України та Асоціація «Страховий бізнес» виступили засновниками нового професійного об’єднання на страховому ринку — Саморегулівної організації Страхового бізнесу України

Членами об’єднання можуть стати асоціації учасників страхового ринку, об’єднання, що стоять на захисті прав споживачів страхових послуг, професійні об’єднання, що провадять пов’язану і суміжну зі страхуванням діяльність (посередники, експерти, аварійні комісари тощо).

06.01.2021

ЛСОУ здійснила експрес-аналіз показників діяльності компаній non-life страхування — учасників проекту «Відкрите страхування» за січень-листопад 2020 року

Валові страхові премії учасників проекту «Відкрите страхування», які здійснюють види страхування, інші, ніж страхування життя, за підсумками січня-листопада 2020 року склали 5,2 млрд. грн.

05.01.2021

Шановні колеги!

Ліга страхових організацій України та весь страховий ринок висловлює щирі співчуття — 3 січня 2021 року пішов з життя Микола Михайлович Степанов-Бачинський, шеф-редактор Видавничого Дому «Україна Бізнес», кандидат технічних наук, суспільний діяч, член Спілки Журналістів України, один із організаторів становлення вітчизняного страхового ринку та розвитку небанківського фінансового сектору економіки.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ... 251 252 253