Hовини ЛСОУ

13.10.2020

12 жовтня 2020 року відбулася зустріч представників страхового ринку із заступником міністра охорони здоров’я України Світланою Шаталовою та радником міністра охорони здоров’я Іриною Сисоєнко

В ході наради обговорювалась Концепція розвитку добровільного медичного страхування, яку представив віце-президент Ліги страхових організацій України Олександр Залєтов.

08.10.2020

ЛСОУ вітає всіх правників України із професійним святом – Днем юриста!

День юриста України — професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України. Сьогодні роль юриста в правовій державі неоціненна. Ця професія важлива для утвердження демократичних цінностей в суспільстві, принципу верховенства права, для захисту інтересів кожної людини та підвищення загального рівня правової свідомості в країні.

08.10.2020

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до Податкового кодексу України

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до Податкового кодексу України, які направлені на стимулювання населення до довгострокових заощаджень та медичного страхування.

06.10.2020

Сьогодні в ТПП України розпочав роботу ІІІ й Міжнародний форум «КІБЕРБЕЗПЕКА – ЗАХИСТИМО БІЗНЕС, ЗАХИСТИМО ДЕРЖАВУ»

Традиція щорічного проведення Місяця кібербезпеки і Форуму отримала широку підтримку в суспільстві, надала можливість акцентувати увагу державних структур, бізнесу і громадянського суспільства на актуальності проблем, підтвердила ефективність державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні.

06.10.2020

ЛСОУ здійснила експрес-аналіз показників діяльності компаній non-life страхування — учасників проекту «Відкрите страхування» за січень-серпень 2020 року

Валові страхові премії учасників проекту «Відкрите страхування», які здійснюють види страхування, інші, ніж страхування життя, за підсумками січня-серпня 2020 року склали 5,7млрд. грн.

05.10.2020

Відбулася зустріч віце-президента ЛСОУ Олександра Залєтова із заступником міністра охорони здоров’я України

03 жовтня 2020р. відбулася зустріч віце-президента ЛСОУ Олександра Залєтова із заступником міністра охорони здоров’я України Світланою Шаталовою та представників страхового ринку.

02.10.2020

01 жовтня 2020р. відбулася спільна нарада Міністерства охорони здоров’я України та представників страхового ринку, яка проводилась з метою аналізу можливостей добровільного медичного страхування

01 жовтня 2020р. відбулася спільна нарада Міністерства охорони здоров’я України та представників страхового ринку, яка проводилась з метою аналізу можливостей добровільного медичного страхування відповідно до законодавства для вирішення проблем щодо забезпечення максимальним охопленням населення України якісним та доступним медичним обслуговуванням.

29.09.2020

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до деяких законодавчих актів України щодо агрострахування з державною підтримкою

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до деяких законодавчих актів України щодо агрострахування з державною підтримкою та взяла участь 28 вересня 2020 року в обговоренні їх за участі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, представників НБУ та агросектору.

24.09.2020

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до проекту Закону України «Про страхування» та направила їх до Національного банку України

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до проекту Закону України «Про страхування» та направила їх 23 вересня 2020 року до Національного банку України.

23.09.2020

Шановні колеги!

З метою підготовки доопрацьованого законопроєкту до Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” звертаємось з проханням направити свої зауваження та пропозиції в режимі правок до 25 вересня 2020 року до ЛСОУ.

22.09.2020

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до деяких законодавчих актів України щодо фінансового забезпечення подорожуючих шляхом страхування

Ліга страхових організацій України підготувала пропозиції до деяких законодавчих актів України щодо фінансового забезпечення подорожуючих шляхом страхування та направила 21 вересня 2020 року їх до підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та до Державного агентства розвитку туризму.

22.09.2020

21 вересня 2020 року відбулася нарада в форматі Zoom-конференції щодо обговорення проекту Положення про застосування Національним банком України заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг

21 вересня 2020 року відбулася нарада в форматі Zoom-конференції щодо обговорення проекту Положення про застосування Національним банком України заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг.

18.09.2020

17 вересня 2020 року відбулась зустріч віце-президента ЛСОУ Олександра Залєтова з Головою підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

17 вересня 2020 року відбулась зустріч віце-президента ЛСОУ Олександра Залєтова з Головою підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитром Нальотовим, представниками Державного агентства розвитку туризму України, туроператорами щодо підвищення ролі страхування у фінансовому забезпеченні туристів.

17.09.2020

Шановні колеги!

17 вересня 1993 року було створено Комітет у справах нагляду за страховою діяльністю (Укрстрахнагляд) з наданням йому відповідних функцій і повноважень щодо державного регулювання страхової діяльності.

17.09.2020

15 вересня 2020 року відбулась зустріч Олександра Залєтова-віце-президента ЛСОУ з заступником міністра фінансів Світланою Воробей за участю представників страхового ринку

15 вересня 2020 року відбулась зустріч Олександра Залєтова-віце-президента ЛСОУ з заступником міністра фінансів Світланою Воробей за участю представників страхового ринку щодо розв’язання ситуації навколо «листів-щастя» Офісу великих платників податків ДПС, запровадження стимулів корпоративного страхування життя, оподаткування страхових виплат зі страхування життя, адміністрування роботи зі страховими агентами-ФОП, а також можливості зміни моделі оподаткування страховиків.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ... 249 250 251