Hовини ЛСОУ

21.09.2018

Президент ЛСОУ вручив Диплом «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Тетяні Бернатович, Президенту, керуючому партнеру «РСM Україна»

Компанія «РСМ Україна», одна з провідних аудиторських фірм на українському ринку аудиторських і консалтингових послуг, відзначила своє 25-річчя. Лігу страхових організацій України на святковому заході, присвяченому цієї події, представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк, який привітав компанію та гостей, і побажав всім успішних проектів та нових досягнень!

20.09.2018

Президент ЛСОУ бере участь в Ukrainian Financial Forum 2018 у Одесі

20-21 вересня в Одесі проходить п’ятий щорічний Український фінансовий форум, який організовує фінансова група ICU. Лігу страхових організацій України на заході представляє Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

19.09.2018

До уваги страховиків!

Інформаційне повідомлення щодо особливостей подання звітності страховиків до Нацкомфінпослуг починаючи зі звітності за 9 місяців 2018 року.

18.09.2018

До уваги страхових організацій!

Ліга страхових організацій України підготувала презентацію щодо обов’язкових критеріїв і нормативів достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика, затверджених розпорядженням Нацкомфінпослуг від 07.06.2018 р. № 850.

18.09.2018

Відбулась офіційна робоча зустріч керівництва ЛСОУ, VVO, GDV та БАС

14 вересня 2018 року в рамках проведення XVІІI Міжнародного фінансового форуму відбулась спільна офіційна робоча зустріч керівництва Німецького (GDV) та Австрійського (VVO) об’єднань страховиків, Ліги страхових організацій України та Білоруської асоціації страховиків (БАС).

18.09.2018

Участь у проектах «Всеукраїнських страхових історій» суттєво скоротить терміни прийняття рішень по страховим подіям

«Через участь у проектах «Всеукраїнських страхових історій» страхові компанії вже сьогодні отримують доступ до баз даних МВС та Національної поліції, що почали поступово відкриватися для користувачів, — зазначив у своєму виступі 13 вересня 2018 року в рамках XVІІI Міжнародного фінансового форуму Валерій Суксін, керуючий партнер проекту «Всеукраїнські страхові історії».

17.09.2018

До уваги фінансових установ!

Повідомлення про схвалення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінансових послуг та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг».

17.09.2018

Шановні колеги!

17 вересня 1993 року було створено Комітет у справах нагляду за страховою діяльністю (Укрстрахнагляд) з наданням йому відповідних функцій і повноважень щодо державного регулювання страхової діяльності. Це був перший уповноважений орган страхового нагляду Незалежної України. Ліга страхових організацій України вітає усіх учасників страхового ринку України!

16.09.2018

XVІІI Міжнародний фінансовий форум завершив свою роботу

XVІІI Міжнародний фінансовий форум, що проходив у Одесі 12–15 вересня 2018 року, завершив свою роботу. Організаторами заходу виступили Центр бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліга страхових організацій України.

14.09.2018

ЛСОУ наголосила що ситуація щодо відбору 7 страхових компаній є неправильною та провокуючою

Проблему нездорової конкуренції щодо відбору 7 страхових компаній, які нібито відповідають вимогам, зазначеним у Законі «Про іноземців», підняла у своєї доповіді Галина Ким, голова комітету ЛСОУ з питань страхування у сфері туризму. Виступаючи в рамках конференції «Страхування в Україні: основні драйвери, зміна пріоритетів та нові перспективи» XVIII Міжнародного фінансового форуму Галина Ким наголосила, що ситуація такого відбору є неправильною та навіть провокуючою, тому має бути вирішена найближчим часом.

14.09.2018

XVIII Міжнародний фінансовий форум продовжує свою роботу

Якісне оновлення законодавства страхового ринку буде можливим лише за умови тісної співпраці та широкого діалогу регуляторів з учасниками страхового ринку із залученням міжнародних та українських експертів, — зазначив 13 вересня 2018 року начальник Управління реформування фінансового сектора НБУ Євген Степанюк, виступаючи на XVIII Міжнародному фінансовому форумі в Одесі.

14.09.2018

ЛСОУ здійснила експрес-аналіз показників діяльності компаній non-life страхування — учасників проекту «Відкрите страхування» за січень-липень 2018 року

Валові страхові премії учасників проекту «Відкрите страхування», які здійснюють види страхування, інші, ніж страхування життя, за підсумками січня-липня 2018 року склали 5,5 млрд. грн.

13.09.2018

XVIII Мiжнародний Фiнансовий форум розпочав свою роботу

XVIII Міжнародний фінансовий форум відкрився в Одесі 12 вересня.

Цього року форум зібрав 150 учасників, в числі яких представники фінансового ринку України та 14 зарубіжних країн — Латвії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Канади, Нідерландів, Молдови, Білорусі, Таджикистану, Польщі, Азербайджану, Грузії.

12.09.2018

ЛСОУ взяла участь у спільному засіданні Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України

Учасники спільного засідання обговорили план проведення та розглянули стан роботи з підготовки місяця кібербезпеки в Україні.

11.09.2018

ЛСОУ взяла участь у засіданні Координаційної Ради МТСБУ

В рамках порядку денного було розглянуто питання про погодження внесення змін до Положення про порядок формування та використання додаткових гарантійних внесків до централізованого страхового резервного Фонду захисту потерпілих МТСБУ для забезпечення платоспроможності страховика.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ... 212 213 214