Hовини ЛСОУ

21.07.2017

До уваги страховиків!

19 липня 2017 року набув чинності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями», яким скасовуються вимоги щодо обов’язкового використання печаток на документах.

20.07.2017

ЛСОУ взяла участь у засіданні круглого столу ICU «Що заважає впровадженню другого (накопичувального) рівня пенсійної реформи? Міфи та реалії»

20 липня 2017 року у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» відбувся круглий стіл на тему: «Що заважає впровадженню другого (накопичувального) рівня пенсійної реформи? Міфи та реалії». Організатором заходу виступила група ICU.

20.07.2017

ЛСОУ — учасник засідання Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України

19 липня 2017 року у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулось перше засідання Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України. Центр сприятиме попередженню та протидії можливим кіберзагрозам у майбутньому.

20.07.2017

ЛСОУ — учасник та спікер конференції «Комплексне рішення для автоматизації підприємств»

19 липня 2017 року у БЦ «CUBIC» Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкір» в партнерстві з SMART-IT провів конференцію «Комплексне рішення для автоматизації підприємств».

18.07.2017

До уваги страховиків!

Ліга страхових організацій України отримала відповідь Нацкомфінпослуг на лист щодо надання роз’яснень з забезпечення реалізації персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

16.07.2017

Ліга страхових організацій України щиро вітає з Днем бухгалтера!

Прийміть в цей чудовий літній день щирі теплі вітання з вашим професійним святом! Ліга страхових організацій України бажає всім представникам поважної професії бухгалтера подальших успіхів, професійних здобутків, миру і оптимізму. Зі святом Вас!

16.07.2017

ЛСОУ вітає з днем народження компанію «МЕТЛАЙФ»!

Ліга страхових організацій України щиро вітає компанію «МЕТЛАЙФ» з днем народження! Протягом цих років ми щиро вдячні Вам за підтримку й розуміння і від усієї душі бажаємо Вам мудрих рішень, оптимізму та подальших успіхів у досягненні поставлених цілей! Зі святом!

14.07.2017

ЛСОУ — учасник засідання круглого столу «Мінімізація ризиків вірусних атак комп’ютерних систем фінансових установ»

14 липня 2017 року Нацкомфінпослуг провела засідання круглого столу «Мінімізація ризиків вірусних атак комп’ютерних систем фінансових установ». Мета заходу — визначення основних ризиків щодо вірусних атак на комп’ютерні системи фінансових установ та запровадження єдиних підходів для протидії таким атакам у майбутньому.

14.07.2017

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Сьогодні свій день народження святкує Моторне (транспортне) страхове бюро України. Ліга страхових організацій України і весь страховий ринок сердечно вітають МТСБУ і бажають подальших успіхів на шляху розвитку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів! Зі святом!

14.07.2017

Ліга страхових організацій України сердечно вітає СК «Страховий будинок» з днем народження!

Впевнені, що Ваш високий професіоналізм, авторитет та відповідальність будуть і надалі служити динамічному розвитку страхового ринку України. Зі святом!

12.07.2017

СК «Євроінс Україна» увійшла до складу Ліги страхових організацій України

ПрАТ «СК «Євроінс Україна» увійшла до складу Ліги страхових організацій України. Таке рішення на початку липня підтримала Президія Ліги страхових організацій України.

12.07.2017

Сьогодні свій день народження святкує Павло Вікторович Царук, Голова Правління ПрАТ «СГ «ТАС»!

Ліга страхових організацій України і весь страховий ринок сердечно вітають Павла Вікторовича! Щиро зичимо Вам добробуту та невичерпного джерела натхнення та оптимізму! Зі святом!

11.07.2017

ЛСОУ — учасник засідання круглого столу «Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись»

10 липня 2017 року Торгово-промислова палата України провела засідання круглого столу «Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись?». Експерти зазначили, що збитки від кібератаки 27 червня вже оцінили у 8 млрд. дол., при цьому події останніх днів визнано наймасштабнішою хакерською атакою за всю вітчизняну онлайн-історію.

07.07.2017

Президент ЛСОУ та заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк обговорили участь страховиків у медичній реформі

6 липня 2017 року у Міністерстві охорони здоров’я України відбулась двостороння зустріч заступника міністра охорони здоров’я України Павла Ковтонюка та Президента Ліги страхових організацій України Олександра Філонюка.

07.07.2017

ЛСОУ – учасник засідання Координаційної ради Київської міської програми охорони здоров’я

6 липня 2017 року у ЛСОУ за участі заступника голови ради Київського відділення ГО «Українська асоціація сприяння охороні здоров’я населення» Святослава Ханенка відбулось засідання Координаційної ради Київської міської програми охорони здоров’я та медичного забезпечення працюючого населення.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ... 186 187 188