Hовини ЛСОУ

24.11.2017

Ліга страхових організацій України щиро вітає ІА «Інтерфакс-Україна» з 25-річчям!

25 років тому, 24 листопада 1992 року, Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» розпочало регулярний випуск новин. А вже у серпні 2007 року Ліга страхових організацій України та ІА «Інтерфакс-Україна» підписали Угоду про співробітництво в рамках проекту «Інтерфакс-Страхування».

23.11.2017

До уваги страховиків!

Повідомлення про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

23.11.2017

Шановні колеги, фахівці Нацкомфінпослуг, учасники страхового ринку, споживачі небанківських фінансових послуг!

Від імені Ліги страхових організацій України щиро вітаю Вас з річницею утворення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг! Творчої наснаги у Вашій шляхетній справі!

22.11.2017

ЛСОУ взяла участь в засіданні Правового комітету МТСБУ

22 листопада 2017 року відбулось засідання Правового комітету МТСБУ. Лігу страхових організацій на заході представила віце-президент організації Романа Навальківська.

22.11.2017

ЛСОУ провела порівняльний аналіз показників діяльності страхових компаній – учасників Проекту «Відкрите страхування» за 9 місяців 2017 року

Страхові компанії – учасники Проекту «Відкрите страхування», що здійснюють види страхування, інші, ніж страхування життя, у січні-вересні 2017 року збільшили валові надходження страхових платежів на 24,3 % у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року — до 6,0 млрд. грн.

21.11.2017

ЛСОУ взяла участь у круглому столі IFC: «Аналіз ринку агрострахування в Україні: висновки та основні тенденції»

21 листопада 2017 року в офісі Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) у м. Києві Проект «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» провів круглий стіл на тему: «Аналіз ринку агрострахування в Україні: висновки та основні тенденції».

21.11.2017

Шановні колеги!

Від імені Ліги страхових організацій України щиро вітаю Вас зі святом новітньої історії країни — Днем Гідності та Свободи! Разом ми змінимо Україну!

20.11.2017

ЛСОУ взяла участь у робочій зустрічі членів Комітету з питань страхового ринку Громадської ради при Нацкомфінпослуг з керівництвом Нацкомфінпослуг

17 листопада 2017 року відбулась робоча зустріч членів Комітету з питань страхового ринку Громадської ради при Нацкомфінпослуг з керівництвом Нацкомфінпослуг.

20.11.2017

Ліга страхових організацій України представила шляхи запровадження механізму захисту прав інвесторів-громадян у сфері житлового будівництва

17 листопада 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання круглого столу щодо обговорення шляхів запровадження механізму захисту прав інвесторів-громадян у сфері житлового будівництва. Ліга страхових організацій України представила своє бачення можливостей та умов участі страхових організацій у завершенні будівництва проблемних об’єктів.

17.11.2017

Шановні колеги!

Ліга страхових організацій України вітає з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Сьогодні спільні зусилля вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника та страхового ринку України закладають надійну основу для забезпечення продовольчої безпеки та збільшення експортного потенціалу держави. Зі святом!

17.11.2017

Шановні друзі!

Від імені Ліги страхових організацій України сердечно вітаю Вас з Міжнародним днем студента! Це свято тих, хто насичений натхненням, ентузіазмом та великою любов’ю до життя! Зі святом!

17.11.2017

Президент ЛСОУ вручив Диплом «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Володимиру Коляденко, голові Комітету з електронних комунікацій при ТПП України

16 листопада 2017 року Торгово-промислова палата України провела засідання Комітету з електронних комунікацій при ТПП України. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк, який привітав учасників засідання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку та вручив Диплом ЛСОУ «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Володимиру Коляденко, голові Комітету з електронних комунікацій при ТПП України.

16.11.2017

ЛСОУ взяла участь у засіданні круглого столу: «Мегарегулятор та «Спліт»: чи потрібні вони зараз небанківському ринку України?»

16 листопада 2017 року в IА «Укрінформ» відбулось засідання круглого столу на тему: «Мегарегулятор та «Спліт»: чи потрібні вони зараз небанківському ринку України?», ініційованого Асоціацією «Страховий бізнес».

16.11.2017

ЛСОУ обговорила питання запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні на засіданні круглого столу Комітету ВРУ

15 листопада 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я провів круглий стіл на тему: «Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні». Представники ЛСОУ взяли активну участь в обговоренні.

16.11.2017

ЛСОУ взяла участь у робочій зустрічі членів Комітету з питань ринку пенсійного забезпечення Громадської ради при Нацкомфінпослуг з керівництвом Нацкомфінпослуг

15 листопада 2017 року відбулась робоча зустріч членів Комітету з питань ринку пенсійного забезпечення Громадської ради при Нацкомфінпослуг з керівництвом Нацкомфінпослуг.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ... 194 195 196