Розпочато ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Фінанси і кредит»

24 квітня у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулось відкриття другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».

У заході прийняв участь Голова Ради Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк, який виступив із доповіддю на тему: «Страховий ринок України та перспективи його розвитку».

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади передбачає виконання письмового завдання, яке включає теоретичні питання творчого характеру, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру. Переможці ІІ етапу визначаються за сумарною кількістю одержаних балів (за 100-бальною шкалою).

Як вже повідомлялося, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2012-2013 років» від 23.01.2013 р. № 46 ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Фінанси і кредит».