Шановні колеги-страховики!

В рамках проекту «Відкрите страхування» Лігою страхових організацій України здійснюється збір та аналіз щомісячних основних показників фінансової діяльності страховиків.

Згідно узагальнених даних за результатами квітня 2013 р. в діяльності non-life компаній, спостерігалася наступна динаміка фінансових показників, у порівнянні до березня 2013 року.

• на 18,6% зменшилися обсяги надходжень валових страхових платежів;

• на 0,9% збільшилися обсяги валових страхових виплат;

Що призвело до зростання рівня виплат на 24,0%.

Страхові платежі

Серед видів страхування в портфелі страховиків переважає добровільне майнове страхування і становить 46,5% загальних платежів. Частка добровільного особистого страхування (крім страхування життя) –20,0%, недержавного обов’язкового страхування становить 27,7%, добровільного страхування відповідальності – 5,7%.

Страхові виплати

Серед видів страхування по виплатам переважає добровільне майнове страхування і становить 41,1% загальних виплат. Частка недержавного обов’язкового страхування становить 30,7%, добровільного особистого страхування (крім страхування життя) – 26,6%, добровільного страхування відповідальності – 1,5%.

Також було проаналізовано інформацію про страхові платежі та страхові виплати по таким видам страхування як КАСКО, добровільне медичне страхування та ОСЦПВВНТЗ. Так по КАСКО:

• на 20,2% збільшилися обсяги надходжень валових страхових платежів;

• на 14,6% збільшилися обсяги валових страхових виплат;

Що призвело до зменшення рівня виплат на 4,7%.

по ДМС:

• на 19,8% збільшилися обсяги надходжень валових страхових платежів;

• на 14,4% збільшилися обсяги валових страхових виплат;

Що призвело до ззменшення рівня виплат на 4,5%.

по ОСЦПВВНТЗ:

• на 28,8% зросли обсяги надходжень валових страхових платежів;

• на 1,9% зменшилися обсяги валових страхових виплат;

Що призвело до зменшення рівня виплат на 23,8%.

Шановні колеги, Ліга страхових організацій України дякує за участь у нашому щомісячному проекті «Відкрите страхування». Всім компаніям-учасникам даного проекту було надіслано зведені дані за квітень 2013р.

За детальною інформацією просимо звертатись до відповідальної особи ЛСОУ – Бордюк Тетяни Миколаївни, фінансового директора ЛСОУ, тел.: 516-82-30, 516-43-28, електронна адреса tatyana@uainsur.com