Шановні колеги!

31 травня 2013 р. на 54-році пішов з життя Ігор Юрійович Баран – Генеральний директор АТ «УОСК».
Ігор Юрійович народився 14 лютого 1960 року в м.Києві.
У 1984 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище ППО з золотою медаллю і був залишений в училищі для подальшого проходження військової служби. Працюючи на посадах, пов’язаних з вихованням особового складу Баран І.Ю. проявив неабиякі організаторські якості, користувався повагою і авторитетом у командування та особового складу.
В 1992 році закінчив економічний факультет Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка з відзнакою.
Після звільнення в запас з 1992 року займався підприємницькою діяльністю: Віце-президент СК «Омета-Інстер», Президент Акціонерного Товариства «Українська охоронно-страхова компанія», Голова правління ЗАТ «СК Професійний захист», Голова Правління ЗАТ СК «Столиця».
З 2010 року  —  Генеральний директор АТ «УОСК».
21 рік свого життя віддав улюбленій справі — Страхуванню.
Має військове звання — полковник запасу. Нагороджений багатьма  медалями та відзнаками.
Всі хто служив або працював з Ігорем Юрійовичем характеризували його, як добропорядну, обов’язкову і цілеспрямовану людину, яка цінує дружбу, професіоналізм, чесність. Він справжній лідер, поважаємий  і авторитетний серед колег і своїх друзів, завжди готовий надати підтримку. Він був ЛЮДИНОЮ з великим серцем.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким покійного. Він назавжди залишится в наших серцях.
Прощання з Ігорем Юрійовичем Бараном відбудеться 2 червня 2013 року о 10:00 в м.Києві по вул. Борщагівська, 145, біля офісу АТ «УОСК».