Президента ЛСОУ Наталію Гудиму обрано Генеральним директором МТСБУ

26 березня 2014 року відбулося засідання Координаційної ради Моторного (транспортного) страхового бюро України.

На засіданні обговорювалася низка нагальних питань, пов’язаних із життєдіяльністю МТСБУ та розвитком ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Прийняті рішення дозволять дирекції МТСБУ більш оперативно реагувати на складну ситуацію у банківській сфері та ефективніше забезпечувати гарантійні функції МТСБУ.

Під час обговорення було підкреслено, що виконання МТСБУ своїх гарантійних функцій відбувається та буде відбуватися у повному обсязі.

Координаційна рада прийняла рішення про скликання Загальних зборів МТСБУ 15.05.2014 року та затвердила їх порядок денний, до якого, зокрема, увійшли питання щодо обрання членів Президії МТСБУ, Координаційної ради МТСБУ з числа страховиків-членів МТСБУ та членів Ревізійної комісії МТСБУ.

На засіданні також були прийняті рішення щодо розміру відрахувань до Фонду страхових гарантій МТСБУ, що пов’язано з впровадженням електронної системи «Green Card online».

У складі Координаційної ради МТСБУ сталися зміни. Голова Координаційної ради Віталій Хомутиннік склав свої повноваження та вийшов зі складу Координаційної ради. Одночасно, у порядку, визначеному Статутом МТСБУ, до складу Координаційної ради було введено народного депутата України Вадима Мерікова.

Головою Координаційної ради МТСБУ одноголосно було обрано Андрія Пінчука, який є Головою підкомітету з питань страхової діяльності, регулювання ріелторської діяльності та інших операцій на ринку нерухомості, оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності.

Також було прийнято рішення задовольнити заяву в.о. Генерального директора МТСБУ Вадима Загребного про звільнення за власним бажанням та призначити на посаду Генерального директора МТСБУ Наталію Гудиму.

Наталія Гудима є Президентом Ліги страхових організацій України — найбільшого та найвпливовішого об’єднання страховиків України, та членом Координаційної ради МТСБУ з 2009 року. Таке рішення було мотивоване тим, що саме Наталія Гудима як людина, що протягом багатьох років представляла значну частину страхового ринку та брала активну участь у роботі МТСБУ як член Координаційної Ради та керівник комітету МТСБУ з управління ризиками, може забезпечити ефективну та зважену організацію роботи дирекції МТСБУ.

Лігу страхових організацій України у Координаційній раді відтепер буде представляти Олександр Філонюк – Голова Ради Ліги страхових організацій України.

Голова Координаційної ради МТСБУ Андрій Пінчук наголосив, що консолідовані дії членів Координаційної ради МТСБУ та дирекції МТСБУ є запорукою ефективності та стабільності системи обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.