Церемонію нагородження Лідерів Національної Премії Insurance TOP і Національного клубу страхової виплати проведено

«Транспарентність і прозорість ринку страхування — необхідні умови розкриття значного потенціалу нашої галузі», — наголосив у своєму виступі на щорічній зустрічі топ-менеджерів страхових компаній і брокерів, присвяченій Презентації підсумків страхового ринку України за 2013 рік, а також церемонії нагородження Лідерів Національної Премії Insurance TOP і Національного клубу страхової виплати Голова Ради ЛСОУ Олександр Філонюк.

«Традиції живуть та наповнюють наші серця, є професійна страхова премія, але й досі немає дня професії, Дня страховика», — акцентував увагу присутніх на зустрічі представників Нацкомфінпослуг та інших органів державної влади Голова Ради ЛСОУ.

Після проведення урочистої церемонії нагородження Лідерів Національної Премії Insurance TOP і Національного клубу страхової виплати головний редактор журналу Олександр Залєтов підбив підсумки та надав прогнози розвитку страхового ринку України у 2013-2014 роках. «Сьогодні, незважаючи на значну кількість страховиків, фактично на страховому ринку основну частку страхових виплат (99%) забезпечують 100 страхових компаній ризикового страхування 20 компаній зі страхування життя. Близько 200 страхових компаній знаходяться в замороженому стані (сукупно на них припадає менш як 1% ринку) і навряд чи зможуть найближчим часом створити конкуренцію на ринку», — зазначив Олександр Залєтов.

Вперше за часи свого існування Презентація пройшла у новому форматі. Окрім церемонії нагородження, підсумків і прогнозів галузі, страховики мали змогу  поспілкуватися з представниками Нацкомфінпослуг, взяти участь у обговоренні проблем щодо роботи вітчизняного ринку страхування в умовах кризи та політичної нестабільності.

Сьогодні щорічна Презентація Insurance TOP є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України — це вже четвертий рік підтверджує високий рівень присутності топ-менеджерів учасників страхового ринку, посольств та органів державної влади.

Журнал «Insurance TOP» є єдиним відкритим джерелом ренкінгів і показників діяльності страхових компаній України.