Олександр Філонюк взяв участь у зустрічі українських і французьких підприємців з міністром економічного розвитку і торгівлі України

Зустріч українських і французьких підприємців з міністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Шереметою відбулась за сприянням «Французької ділової спільноти в Україні» та Торгово-промислової палати України. ЛСОУ представляв Голова Ради Олександр Філонюк.

Учасники зустрічі звернули увагу присутніх українських і зарубіжних бізнесменів, на існуючий Закон «Про режим інвестування», який надає право іноземним інвесторам здійснювати державну реєстрацію своїх інвестицій в Україні і є засобом надання державою додаткових гарантій.

Міністр Павло Шеремета подякував зарубіжним партнерам за розуміння і допомогу у складний для України час, дав відповіді на багато актуальних питань і закликав присутніх проявляти активність у взаємодії з органами влади. Міністр визначив три ключові пріоритети в роботі Мінекономрозвитку на найближчі місяці. Зокрема, йдеться про максимальне упрозорення держзакупівель і усунення можливостей для корупції, дерегулювання з метою полегшення і здешевлення ведення бізнесу та кроки щодо покращення стану людського капіталу країни.

Президент асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» Тома Моро висловив переконання, що зустріч з Міністром економічного розвитку і торгівлі Павлом Шереметою дозволить покращити спільне бачення майбутнього співробітництва у короткостроковий і середньостроковий період між нашими країнами.