ЛСОУ взяла участь у робочій зустрічі страховиків в Укрзалізниці

ЛСОУ взяла участь у робочій зустрічі страховиків, яку 6 травня організував та провів Перший заступник генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Максим Бланк. Темою обговорення стали зміни до страхування ризиків Укрзалізниці задля її ефективної роботи.

За словами директора департаменту страхового права та методології ЛСОУ Романи Навальківської, яка представила ЛСОУ на засіданні в Укрзалізниці, «Вибір страховика повинен здійснюватися виключно шляхом проведення прозорого тендеру, тому необхідним на сьогодні є вироблення прозорих вимог та критеріїв до страховиків. У довгостроковій перспективі потрібен перехід від обов’язкового страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті до страхування відповідальності перевізника. Відповідний законопроект «Про обов’язкове страхування цивільної відповідальності перевізника за заподіяння шкоди життю, здоров’ю, майну пасажирів» вже розроблено Лігою страхових організацій України».

За результатами робочої зустрічі Лізі страхових організацій України було доручено надати проект вимог та критеріїв до страховиків та законопроект щодо відповідальності перевізника, які будуть оприлюднені на сайті Укрзалізниці для направлення зауважень та пропозицій іншими учасниками страхового ринку.