ЛСОУ взяла участь у семінарі з планування та формування прозорого державного бюджету

13 квітня відбувся семінар за сприянням Міністерства фінансів України спільно з проектом місії німецьких експертів в рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами» за підтримкою Німецького товариства міжнародного співробітництва.

Семінар проводила німецький експерт з питань реалізації стандартів ЕС в управлінні державними фінансами пані д-р Ельке Бауманн (Федеральне міністерство фінансів Німеччини) на тему «Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету» в рамках якого широко висвітлювалась тематика прогнозів, складання та виконання бюджету, податки, сфера державної відповідальності та державний сектор в Німеччині, досвід країни в цілому.

Серед запрошених учасників семінару: Міністерство фінансів України, Громадська рада Міністерства фінансів, Академія фінансового управління, Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, секретаріат комітету ВРУ з питань бюджету, економічної політики, Рахункова палата України, Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень та ін.