Голова Ради ЛСОУ Олександр Філонюк виступає за поетапне скорочення витрат на утримання МТСБУ

Голова Ради ЛСОУ Олександр Філонюк на засіданні чергових загальних зборів членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) виступив з пропозицією провести поетапне скорочення витрат на утримання МТСБУ з 20% на першому і другому етапі, в цілому довівши його до 50%.

Крім того, О. Філонюк запропонував створити комітет по боротьбі з корупцією та комітет професійної етики. Останній буде виявляти страховиків, нечесно працюють на ринку, і передавати інформацію про них регулятору.

«У МТСБУ, як у всій країні, існувала корупція, що негативно позначалося на роботі ринку, страховики закривали очі на роздутий штат бюро, необґрунтовані витрати та ін.», — констатував Голова Ради ЛСОУ.

Своїм досвідом роботи Моторного бюро у країнах ЄС поділився і Радник гендиректора Vienna Insurance Group з питань України Гері Мазотті. «Ми готові інвестувати, якщо діяльність буде прозорою», — заявив пан Мазотті. Нагадаємо, що Vienna Insurance Group володіє в Україні чотирма страховими компаніями і веде переговори щодо покупки п’ятої.

Як вже повідомлялося, 15 травня 2014 р. компанії-члени МТСБУ на своїх чергових загальних зборах обрали Президію, Координаційну Раду та Ревізійну комісію.