ЛСОУ вітає з Днем медичного працівника

Ліга страхових організацій України щиро вітає працівників медичної галузі з професійним святом. Цінуємо Вашу благородну працю, її важливість та відповідальність, адже всі ми прагнемо прожити довге, щасливе життя, бути здоровими та активними.
За останні роки співпраця працівників медичної галузі та страхового ринків у справі розвитку добровільного медичного страхування набуває більш активного значення, що відображається у ключових показниках розвитку. Зокрема, у 2013 році укладено 1,6 мільйона договорів на ДМС (на 12,5% більше, ніж 2012-го). Рівень страхових виплат становив 72,6%. Середній розмір страхового платежу становив 847 гривень, а середній розмір страхової виплати — 439 гривень. Сьогодні на ринку страхування здоров’я працюють понад 50 страховиків з досвідом роботи понад 10 років.
Останніми роками страхування здоров’я характеризується позитивною динамікою надходження страхових платежів, зростанням обсягів страхових виплат та врегульованих страхових випадків. Зокрема у 2013 році у зв’язку з хворобами та травматизмом застрахованих страховики оплатили різноманітні медпослуги майже на 1,5 мільярда гривень та врегулювали понад 2,5 мільйона страхових випадків. Медпослуги за допомогою страхування надавали державні, відомчі та приватні заклади. Вітчизняні страховики інвестували в галузь охорони здоров’я (медобладнання, транспорт, кол-центри тощо) майже 600 мільйонів гривень.
В 2014 році очікуємо, що співпраця страхових компаній з вітчизняною медициною набуде більшого розвитку, оскільки у багатьох медичних закладів вже є гарний досвід впровадження системи ДМС. Все це позитивно впливатиме на підвищення здоров’я та добробуту громадян, розбудови медичної та страховою галузей та зростанню вітчизняної економіки.
Шановні колеги-працівники медичної галузі!
Бажаємо, щоб в усіх починаннях Вас супроводжувало міцне здоров’я, вдача та підтримка з боку колег і однодумців!