Голова Ради ЛСОУ взяв участь у Національному експертному форумі «Від революції до нової країни»

17 червня 2014 року відбувся IV Національний експертний форум «Від революції до нової країни». Організатор заходу — Інститут Горшеніна.
Слухалися питання політичного та економічного устрою України, взаємовідносин з країнами Євросоюзу. Також учасники обговорили зовнішньополітичну стратегію України у глобальному світі.
У рамках панельних дискусій учасники розглянули нові правила гри та майбутнє торгових відносин і економічних зв’язків з Росією та ЄС та питання децентралізації влади як інструмента по збереженню країни.
Серед учасників Національного експертного форуму Андрій Дещиця, в.о. міністра закордонних справ України; Павло Шеремета, міністр економічного розвитку і торгівлі України; Володимир Гройсман, віце-прем’єр міністр з регіональної політики; Андрій Садовий, міський голова Львова; Олександр Чалий, експерт з питань міжнародної політики, дипломат; Валерій Чалий, заст. ген. директора Центру Разумкова, Алан Ремі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Франція в Україні; Флоранс Мардіросян, засновниця аналітичного центру Geopole Europe (Париж, Франція) та інші поважні гості. Від Ліги страхових організацій України у роботі форуму взяв участь Голова Ради Олександр Філонюк.
Ліга підтримує політику Президента та Уряду на подальшу стабілізацію ситуації в Україні.