ЛСОУ підтримує реформи системи охорони здоров’я в Україні

25 червня 2014 року у приміщенні Світового банку відбулося засідання круглого столу, присвячене висвітленню проблем, що існують в системі охорони здоров’я в Україні та обговорено необхідних змін на державному рівні – «Вектор реформування охорони здоров’я України».
Мета заходу — формування бачення вектору реформи системи охорони здоров’я в Україні серед кола національних та міжнародних експертів та визначення напрямків та пріоритетів найближчих ключових етапів впровадження змін на державному рівні.
Президент ЛСОУ Олександр Залєтов, запропонував врахувати досвід впровадження ДМС в Україні під час доопрацювання проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції нової системи охорони здоров’я». Зокрема, наголосив що протягом 2013 року у зв’язку з хворобами і травматизмом застрахованих, страховики сплатили за різні медичні послуги майже 1,5 млрд. грн. і врегулювали більше 2,5 млн. страхових випадків. Медичні послуги згідно договорів страхування здійснювали як державні, так і приватні медичні заклади.