ЛСОУ підтримує податкові преференції для стимулювання ДМС

25 червня 2014 року з метою стимулювання розвитку добровільного медичного страхування (ДМС) Верховна Рада України зареєструвала законопроект №4164а «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання добровільного медичного страхування».
Ініціатори законопроекту: народний депутат України, представник депутатської групи «Суверенна Європейська Україна», член Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Володимир Дудка та група народних депутатів України — Бахтеєва Т.Д., Єремеєв І.М., Журавський В.С., Ілик Р.Р., Ханенко С.М,, Шипко А.Ф., Развадовський В.Й.
Законопроектом пропонується відносити страхові платежі та інші витрати, які роботодавці здійснюють за добровільним медичним страхуванням, до витрат, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування. Зокрема, пропонується внести зміни до відповідних положень Податкового кодексу України, включивши витрати добровільного медичного страхування до складу загальновиробничих і адміністративних витрат, витрат, пов’язаних з наданням послуг, витрат подвійного призначення, витрат, дозволених до включення до податкової знижки, а також врегулювати питання, пов’язані з визначенням розміру таких витрат для звітного податкового періоду.
За словами Президента ЛСОУ Олександра Залєтова, за останні роки розвиток добровільного медичного страхування сприяв детінізації ринку медичних послуг і зростанню податкових надходжень до державного та місцевого бюджетів, сплачених як страховиками, так і медичними установами. При цьому 59% страхових платежів припадали на кошти населення, а 41% — підприємств, які сплачували внески за рахунок чистого прибутку після оподаткування. «Відсутність податкових преференції для добровільного медичного страхування істотно гальмує процес детінізації сектора медичних послуг та залучення ринкових механізмів фінансування галузі охорони здоров’я. Крім того це стримує процес підвищення стандартів соціального захисту та мотивації персоналу підприємств. Тому особливої актуальності набуває необхідність реалізації принципів державно-приватного партнерства та запровадження податкових стимулів для договорів добровільного медичного страхування», — зазначає Олександр Залєтов.
«Принципово важливий момент у тому, що здійснення виплат по договорах ДМС із податковою пільгою передбачається напряму лікувальним закладам, а не застрахованій особі. Таким чином ми попередимо факти фіктивних операцій. Крім того, це сприятиме виведенню грошей, які вони неофіційно сплачують медикам у вигляді подяк, з «тіні» — наголосив Володимир Дудка.
Як зазначив депутат, за оцінками фахівців Ліги страхових організацій та Української федерації убезпечення, в 2013 році українські пацієнти сплатили готівкою неофіційних винагород та подяк медикам на суму 10,3 млрд. грн. Відтак втрати зведеного бюджету України від ненадходження податкових платежів становили 3,6 млрд. грн., з яких втрати Фонду соціального страхування від нещасного випадку – 2,5 млрд. грн., місцевих бюджетів – 1,1 млрд. грн. За прогнозами експертів страхового ринку, в разі ухвалення законопроекту про стимулювання ДМС, вже 2015 року можна очікувати зменшення загального обсягу тіньових винагород пацієнтів до 8,3 млрд. грн., отже втрати бюджету зменшаться на 700 млн. грн. у порівнянні із 2013 роком.
«Досвід Грузії та Нідерландів, які так само стимулювали розвиток ДМС, дозволяє нам розраховувати на те, що у найближчі два роки після ухвалення цього закону інвестиції страхового ринку у галузі охорони здоров’я України можуть зрости до 2,5 млрд. грн., а за рахунок розвитку страхового ринку буде створено близько 5 тис. додаткових робочих місць», — прогнозує В.Дудка.