ЛСОУ вітає з Днем працівника державної податкової служби України!

Ліга страхових організацій України вітає працівників державної податкової служби з професійним святом. Цінуємо Ваш труд, його важливість та необхідність для своєчасного надходження фінансових коштів для бюджету, планомірного та успішного функціонування економіки країни.
Приємно зазначати, що з кожним роком страховий ринок України вносить більш значний вклад до державного та місцевих бюджетів нашої країни. Зокрема, у 2013 році страховики України сплатили податків на страхову діяльність у сумі 807 млн. грн. — для порівняння українськими банками внесено 1,629 млрд. грн. Податок на доходи фізичних осіб, сплачений страховиками у 2013 році склав понад 288 млн. грн., а єдиний соціальний внесок – 756 млн. грн. Таким чином, загальна сума податків, сплачених страховим ринком України протягом 2013 року, склала понад 1,851 млрд. грн.
Шановні працівники державної податкової служби!
Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю щодо удосконалення Податкового кодексу України. Бажаємо, щоб в усіх починаннях Вас супроводжував державницький погляд на податкові реформи та фіскальну діяльність!