Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні проекту Закону України щодо оновленої редакції ІІІ розділу Податкового кодексу України.

Ліга страхових організацій України розглянувши зазначений законопроект, розроблений Міністерством фінансів України, вважає, що він не тільки не поліпшує умов оподаткування у сфері страхування, а суттєво погіршує податкове навантаження як для страховиків, так і їх клієнтів. У наслідок застосування запропонованих норм припиниться розвиток корпоративного страхування життя, зростуть ціни на страховий захист оскільки посилиться податкове навантаження на страховиків, діятиме податок на страхові виплати нерезидентам, ускладниться надання страховиками послуг з добровільного медичного страхування, зокрема.

У зв’язку з тим, що Міністерство фінансів встановило скорочений термін обговорення цього законопроекту, просимо розглянути та надати Ваші пропозиції та зауваження щодо ІІІ розділу Податкового кодексу України до 11 вересня 2014р. до 12-00 та направити їх на адресу tatyana@uainsur.com або на тел./факс (044) 516-82-30.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до відповідальної особи ЛСОУ – Бордюк Тетяни Миколаївни, фінансового директора ЛСОУ, тел.: 516-82-30, 516-43-28.

Проект Закону України щодо оновленої редакції ІІІ розділу Податкового кодексу України