Президент ЛСОУ взяв участь у засіданні Комітету ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності

16 вересня 2014 р. відбулося засідання Комітету ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності, на якому було розглянуто Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо розкриття інформації (реєстр. № 4437а від 08.08.2014 року, внесений Кабінетом Міністрів України), в якому взяв участь Президент ЛСОУ Олександр Залєтов.

У проекті пропонується доповнити Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» положеннями, які встановлюють обов‘язок фінансових установ, нагляд за діяльністю яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, розкривати інформацію про себе та про послуги, які ними надаються, шляхом розміщення такої інформації в єдиній загальнодоступній інформаційній базі даних та на власних веб-сайтах, а також визначають порядок її ведення. Очікуваними результатами прийняття законопроекту стане покращення поінформованості споживачів фінансових послуг щодо стану діяльності фінансових установ та зростання рівня.

За результатами розгляду проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» учасники засідання прийняли рішення рекомендувати парламенту на розгляд у другому читанні.