Президент ЛСОУ: питання фінансово-кредитних та страхових зобов’язань в зоні АТО потребує термінового вирішення

Питання фінансово-кредитних та страхових зобов’язань в зоні АТО потребує термінового вирішення вважає Президент ЛСОУ Олександр Залєтов. Він зазначає, що вже є домовленість про підготовку відповідного законопроекту, створення профільної робочої групи при Комітеті ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності, а також включення до її складу представників Ліги страхових організацій України.

На території Донецької та Луганської областей внаслідок збройного протистояння є гибель та травмування людей, відбуваються значні руйнування промислової інфраструктури, житлового фонду та майна громадян. Прийняття страховиками рішень про застосування виключень в договорах страхування, а також про визнання або не визнання події страховим випадком відбувається відповідно до чинного законодавства.

Проте з 13 квітня 2014 року на деяких територіях Донецької та Луганських областей діяльність відповідних державних органів влади обмежена, що призводить до суттєвих ускладнень для функціонування страхового ринку. «Для врегулювання даного питання ЛСОУ готовить пакет пропозицій до законопроекту», — зазначив Президент ЛСОУ Олександр Залєтов.

Дане питання активно обговорювалось в рамках XІV Міжнародного Чорноморського Фінансового Форуму, який проходив у Одесі 10-13 вересня 2014 р.