ЛСОУ наполягає на поступовому перехідному періоді при застосуванні загальної системи оподаткування

26 вересня 2014 р. відбулося засідання робочої групи щодо удосконалення Податкового кодексу України (група 2 «Податок на прибуток підприємств) при Міністерстві фінансів України, в якому від Ліги страхових організацій України взяли участь Юрій Кваша, головний бухгалтер СК «УНІКА», та Тетяна Бордюк, фінансовий директор ЛСОУ.

На засіданні розглядалось питання щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» №5079. Головував на засіданні заступник Міністра фінансів України Денис Фудашкін.

Обговорювались та надавались пропозиції та роз’яснення щодо основних спірних питань Податкового кодексу України, а саме: податкові різниці, резерви, фінансові витрати та ін.

Представники ЛСОУ звернулись до заступника Міністра фінансів України з пропозиціями від страхового ринку України, сформованими на засіданні фінансового комітету ЛСОУ, основною з яких є поступовий перехід страховиків на загальну систему оподаткування із застосуванням перехідного періоду, та надали відповідні розрахунки.