Ліга страхових організацій України щиро вітає з Днем юриста!

Ліга страхових організацій України сердечно вітає Вас із професійним святом — Днем юриста. Латинське «юрис» — означає не лише «право», але й «справедливість». Для юристів — це символ верховенства права.

Сьогодні велика честь і величезна відповідальність — бути юристом. Адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, зростання правової, розбудова демократичного правового суспільства, залежать саме від вас — суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, працівників правоохоронних органів, вчених-правників.

Ваше покликання – самовіддано захищати права і свободи громадян, забезпечувати право кожного на отримання незалежної і неупередженої правової допомоги.

Ваш професіоналізм, високі моральні якості, людяність, порядність  і почуття відповідальності за свою діяльність сприятимуть підвищенню престижності цієї професії та рівня довіри громадян, розвитку громадянського суспільства.

Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я та благополуччя, особистого щастя, добробуту і затишку у Ваших оселях! Успіхів Вам у благородній справі служіння народу України, безумовного дотримання букви закону, мудрості та подальших професійних досягнень на благо України.