ЛСОУ: чіткі норми нормалізують роботу ринка страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті

Ліга страхових організацій України разом із іншими об’єднаннями страховиків протидіють проявам корупції під час державних закупівель страхових послуг та відстояли право відкритого вибору страхового партнера через проведення Укрзалізницею конкурсу щодо обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті.

Як вже повідомлялося, 9 липня 2014 року Укрзалізниця зробила офіційну заяву про те, що страховий ринок усунуто від видів страхування, що здійснюються державним підприємством в інтересах однієї страхової компанії – СК «Інтер-Поліс», мотивуючи такий вибір тим, що ця компанія є державною. Проте Фонд державного майна України повідомив ЛСОУ, що ніяким чином не залучався до питання передачі акцій страховій компанії «Інтер-Поліс» у власність державного підприємства та будь-яка інформація і документи з цього питання у Фонді державного майна України відсутні.

З огляду на те, що, Укрзалізниця — державний монополіст, послуги якого стосуються всіх громадян, які користуються залізничним транспортом, Ліга страхових організацій України разом з Українською федерацією убезпечення, Асоціацією «Страховий бізнес», Товариством актуаріїв України виразили спільне занепокоєння та 30 липня 2014 року в агентстві «Укрінформ» провели прес-конференцію на тему: «Заходи протидії проявам корупції під час державних закупівель страхових послуг».

Вимагаючи найскорішого перегляду дискримінаційних рішень Укрзалізниці щодо вибору страхового партнера без проведення конкурсу, у своїх листах до Укрзалізниці ЛСОУ неодноразово зазначала, що «головною метою обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті є соціальний захист потерпілих, тому основними критеріями вибору Укрзалізницею уповноваженого страховика повинні бути мінімальна ціна страхової послуги (страховий тариф) та надійність страховика».

В результаті спільних дій ЛСОУ та інших об’єднань страховиків, 16 вересня 2014 р. відразу п’ять залізниць розмістили оголошення про відкритий конкурс: Львівська, Одеська, Придніпровська, Південно-Західна і Південна. Заявки на участь в конкурсі з обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті подали 14 страховиків. Проте говорити про реальні зміни на залізниці можна буде лише після оголошення результатів конкурсу.