Комітет банківських і фінансових послуг АСС розгляне проблемні питання страхового ринку

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) ініціювала розгляд питання про встановлення ознак фіктивності цінних паперів та деривативів та створення Муніципальної страхової компанії м.Києва в рамках сьогоднішнього засідання Комітету банківських і фінансових послуг Американскої Торгівельноїй Палати (АСС – American Chamber of Commerce). ЛСОУ на засіданні представить Президент організації Олександр Залєтов.

Як вже повідомлялося, Ліга страхових організацій України виступає категорично проти створення Муніципальної страхової компанії м.Києва та зазначає, що непослідовні кроки влади можуть призвести до погіршення інвестиційної привабливості Києва та понизити його інвестиційні рейтинги.

ЛСОУ наголошує, що оскільки у бюджеті міста таких коштів не передбачено, створення муніципальної страхової компанії за рахунок інших джерел, наприклад, коштів комунальних підприємств не тільки негативно вплине на доходи бюджету Києва, але буде стримуючим фактором розвитку таких комунальних підприємств.

Що стосується проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів цінних паперів до переліку (списків) емітентів, що мають ознаки фіктивності», оприлюднений на сайті НКЦПФР, то, на думку Президента ЛСОУ Олександра Залєтова, запропонована редакція суперечить вимогам, передбаченими проектом Рішення НКЦПФР, та створює дублювання органами влади регулювання страховиків.