Гарантії прав пасажирів мають надаватися незалежно від виду транспорту та характеру перевезення — ЛСОУ

Існуюче в Україні обов’язкове страхування пасажирів на транспорті потребує заміни на обов’язкове страхування відповідальності перевізника, — заявив сьогодні в Мінінфраструктури на міжнародному семінарі «Нові підходи до підвищення безпеки дорожнього руху на комерційному автомобільному транспорті» Президент ЛСОУ Олександр Залєтов.

Він зазначив, що сьогоднішня ситуація з цим видом страхування не відповідає ані діючому вітчизняному законодавству, ані світовій практиці.

За словами Олександра Залєтова, питання щодо введення обов’язкового страхування відповідальності перевізника замість обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті не одноразово піднімалося Лігою страхових організацій України перед Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту та зв’язку, Міністерством інфраструктури України, Укрзалізницею. Проте жодний уряд так і не вирішив цієї проблеми.

«Впровадження Європейського досвіду як концептуальної єдності організації страхування відповідальності перевізників на всіх видах транспорту, що включатиме гарантованість прав пасажирів на отримання незалежно від виду транспорту та характеру перевезення, спрощення процедури отримання страхового відшкодування, загальність і обов’язковість страхування цивільної відповідальності перевізників, підвищення фінансової стійкості перевізників за допомогою страхових гарантій відшкодування шкоди, заподіяної ними життю, здоров’ю та майну пасажирів – мають бути вирішені найближчим часом», — наголошує Президент ЛСОУ.

Президент ЛСОУ наголосив, що з 10 по 16 листопада 2014 року в Україні триватиме Національний тиждень безпеки дорожнього руху — 2014. Проте сьогодні Україна входить у п’ятірку країн Європи з найгіршими показниками травмованості та смертності на дорогах. Щодоби внаслідок ДТП в Україні гине близько 14 громадян, понад 100 осіб отримують травми різних ступенів тяжкості. Окрім людського фактору, гостро постає й питання економічного характеру, оскільки щорічні збитки держави від ДТП сягають 5 млрд. дол. США.