ЛСОУ наполягає на реформуванні системи охорони здоров’я в Україні

Представники Ліги страхових організацій України взяли участь у роботі конференції «Реформування системи охорони здоров’я в Україні», яка пройшла сьогодні, 17 листопада. Організатор конференції — Американська торгівельна Палата в Україні.

Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександр Залєтов запропонував учасникам звернутися до світового досвіду роботи медичного страхування та розглянути розроблений ЛСОУ альтернативний підхід у вирішенні питання розвитку страхової медицини в Києві. Запуск такого проекту має значно коротший порівняно із пропозиціями Київській міській державній адміністрації термін впровадження та менші витрати бюджетних коштів міста. Проте гарантує забезпечення доступу до страхових послуг найменш захищених верств населення та формування конкурентного ринку страхових послуг, що приверне увагу іноземних інвесторів.

«Проект розроблений ЛСОУ ґрунтується на досвіді таких країн як Нідерланди, Словаччина та Грузія. Його успішна реалізація може стати основою для реформування фінансування галузі охорони здоров’я на засадах державно-приватного партнерства», — наголосив Президент ЛСОУ Олександр Залєтов.

Робота конференції була побудована по секціях, серед тематики яких розробки Світового Банку у сфері охорони здоров’я, обговорення плану дій та презентації експертів щодо реформування системи охорони здоров’я в Україні, проекти від USAID та бачення розвитку освіти у сфері охорони здоров’я як запоруки успішності втілення реформ.

За результатами обговорення учасники підтримали Резолюцію конференції.