Мінінфраструктури підтримала пропозиції ЛСОУ щодо запровадження страхування відповідальності перевізника в розмірі 600 тис. грн. на одного потерпілого пасажира

Пропозиція Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) щодо доповнення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та майну пасажирів» в сумі 600 тис грн. на одного потерпілого буде врахована під час розробки профільних підзаконних нормативно-правових актів після прийняття Закону. Про це ЛСОУ своїм листом запевнило Міністерство інфраструктури України.

У листі Мінінфраструктури до ЛСОУ зазначається, що проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та майну пасажирів» передбачено перехід від обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті до страхування відповідальності автомобільного, міського електричного, залізничного, морського перевізника та перевізника на внутрішніх водних шляхах.

«Питання щодо введення обов’язкового страхування відповідальності перевізника замість обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті не одноразово піднімалося Лігою страхових організацій України перед Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту та зв’язку, Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею. Очікуємо, що суб’єкти законодавчої ініціативи підтримають ініціативи ЛСОУ щодо суттєвого підвищення соціального захисту пасажирів, наблизив їх до стандартів ЄС», — наголошує Президент ЛСОУ Олександр Залєтов.