Шановні колеги!

Із превеликою скорботою повідомляємо, що страховий ринок України та світу, а також вітчизняна наука шоковані раптовою втратою великої Особистості.

У ніч з 30 на 31 січня 2015 року був жорстоко вбитий Сергій Чернишов, кандидат технічних наук, доцент, голова правління «Страхової компанії «ЛЕММА», лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, член Української Академії Наук, член Європейського геофізичного співтовариства, засновник та учасник десятка професійних організацій, володар чисельних неурядових нагород.

Сергій Чернишов – автор більше 40 винаходів і патентів та понад 55 наукових робіт у галузі страхування, біології, біохімії, екології, приладобудування, математичного моделювання. Попри значний багатогранний доробок у різних галузях економіки України, Чернишов є одним із видатних фундаторів страхового ринку нашої держави, який зробив неоціненний внесок у його якісний розвиток. Зусиллями Сергія Чернишова виконано і впроваджено системоутворюючі науково-дослідні роботи на замовлення державних інститутів, серед яких Національне космічне агентство України, Міністерство атомної енергії України, Моторне (транспортне) страхове бюро України. Очолювана ним Страхова компанія «ЛЕММА» з 1999 року десять років поспіль була лідером вітчизняного страхового ринку, працювала на міжнародних ринках у 40 країнах світу, започаткувала та активно розвиває експорт страхових послуг, який сприяє підвищенню іміджу України за кордоном.

Видатною особливістю, що вирізняє багаторічну діяльність Сергія Чернишова, є використання інвестиційного інструменту страхової компанії для соціально-економічної розбудови країни, розвитку освіти і вітчизняної фундаментальної науки.

Наша держава зазнала значної втрати передчасною смертю цієї видатної талановитої Людини.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким Сергія Івановича!