Впровадженні електронної комерції — пріоритетний напрямок розвитку страхового бізнесу

Ольга Бєлькова, член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», готова зібрати відповідну робочу групу та очолити роботу з питання впровадження електронної комерції для страхового бізнесу. Про це народний депутат України повідомила у своєму листі до ЛСОУ.

Ольга Валентинівна подякувала ЛСОУ за пропозиції, надані до прийнятого Верховною Радою України у першому читанні законопроекту «Про електронну комерцію», реєстр. №0957 від 27.11.2014 р. та зазначила, що положення законопроекту є засадничими, оскільки визначають організаційно-правові засади здійснення в Україні електронної комерції та поширюються на всі без винятку правовідносини, пов’язані зі здійсненням комерційної діяльності, включаючи страхові.

У своєму листі народний депутат України визнає одним із пріоритетних напрямків розвитку страхового ринку впровадження на сьогодні електронної комерції для страхового бізнесу. Розуміючи особливості ведення страхового бізнесу, Ольга Бєлькова запропонувала врегулювати порушені у зверненні ЛСОУ питання в окремому законі про внесення змін до Закону України «Про страхування» та інших законодавчих актах щодо особливостей використання електронної комерції у страхуванні.

Народний депутат України запросила ЛСОУ до співпраці і виразила готовність після прийняття законопроекту «Про електронну комерцію» у цілому зібрати відповідну робочу групу та очолити роботу з питання впровадження електронної комерції для страхового бізнесу.