Світлій пам’яті Сергія Чернишова

Наша держава, увесь страховий ринок України зазнали значної втрати – пішов з життя Сергій Чернишов, кандидат технічних наук, доцент, голова правління страхової компанії «ЛЕММА», лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, член Української Академії Наук, член Європейського геофізичного співтовариства, засновник та учасник численних професійних організацій.

Сергій Чернишов – один із видатних фундаторів страхового ринку нашої держави, автор більше 40 винаходів і патентів та понад 55 наукових робіт у різних галузях економіки України, в т.ч. і в галузі страхування.

Одним з головних якостей Сергія Івановича була довіра до людей. Його діяльність завжди була заснована на принципах порядності, гуманності, дотриманні даного слова. Він – один з найбільш талановитих, цілеспрямованих, розумних менеджерів страхового ринку України. Головний проект його життя – це національний перестрахувальник, що працює в 40 країнах світу.

Очолювана ним страхова компанія «ЛЕММА» тривалий час перебувала серед лідерів вітчизняного страхового ринку, і нині продовжує активно розвивати експорт страхових послуг, що сприяє підвищенню іміджу України.

Щирі співчуття родині, колегам та близьким Сергія Івановича!