Пропозиції ЛСОУ щодо внесення змін до Закону України «Про туризм» підтримано

27 лютого в Нацкомфінпослуг відбулася нарада, присвячена обговоренню проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про туризм», розробленого Державним агентством України з туризму та курортів.

Лігу страхових організацій України на нараді представляла Навальківська Романа Юріївна, директор департаменту страхового права та методології ЛСОУ.

Питання щодо вдосконалення механізму захисту туристів шляхом підвищення мінімального розміру страхової суми за договорами страхування медичних витрат до не менше, ніж 30 тисяч євро, а за договорами страхування від нещасного випадку не менше, ніж 3 тис. євро (в гривневому еквіваленті по курсу НБУ на дату укладення договору страхування від нещасних випадків) на одну особу, неодноразово піднімалося Лігою страхових організацій України перед органами державної влади.

Пропозиції ЛСОУ щодо редакції відповідної норми проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про туризм» були підтримані учасниками наради та враховані Нацкомфінпослуг.

В нараді взяли участь представники страхових компаній «Укрфінстрах», «АСКА», «ВУСО», «Арсенал-страхування», «Провідна», «PZU Україна», «ТАС», «Іллічівське».