ЛСОУ взяла участь у спільному засіданні УСПП, Антикризової ради громадських організацій України та Державної регуляторної служби України

12 березня відбулося спільне засідання Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), Антикризової ради громадських організацій України та Державної регуляторної служби України щодо обговорення поточної регуляторної політики, дерегуляції господарської діяльності та проблем підприємництва в Україні. Лігу страхових організацій України на засіданні представив Президент організації Олександр Філонюк.

Відкрив засідання Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Обговорювались питання, пов’язані із розділом Коаліційної Угоди та нормами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Учасники наголосили на необхідності регуляторної політики щодо розвитку підприємництва та забезпечення умов вільної конкуренції; погодилися, що з точку зору державного регулятора дуже важливо зменшити навантаження на суб’єкти господарювання і не допустити прийняття неефективних рішень; з точку зору ліцензування учасники наголосили на звільненні організацій від проходження зайвих, надуманих адміністративних процедур та зменшення кількості та частоти перевірок.

Участь у заході також взяли народний депутат України, Голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, керівники підприємств та провідні експерти.