ЛСОУ провела розширене засідання Президії та Ради об’єднання

11 березня Ліга страхових організацій України у будівлі Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності провела чергове засідання Президії та Ради ЛСОУ. Захід проведено у розширеному форматі за участі народних депутатів України, представників Нацкомфінпослуг, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Аграрного страхового пулу України та провідних ЗМІ.

Учасники обговорили стан, проблеми та перспективи розвитку ринку агрострахування в Україні, розглянули питання про створення Комітету ЛСОУ з питань страхування у сфері туризму та обрання його Голови, заслухали інформацію про діяльність Ліги страхових організацій України та ін.

За результатами обговорення питання щодо стану, проблем та перспектив розвитку ринку агрострахування в Україні учасники засідання прийняли рішення ініціювати проведення в Нацкомфінпослуг спільної наради, присвяченої обговоренню питань щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарського страхування з державною підтримкою та реформування Аграрного страхового пулу, за участі представників ЛСОУ, Аграрного страхового пулу та страховиків.

Учасники засідання одноголосно підтримали рішення щодо створення Комітету ЛСОУ з питань страхування у сфері туризму та обрали його Головою Ким Галину Григорівну. Крім того, Президія та Рада ЛСОУ затвердили Порядок ведення переліку страхових компаній України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн Шенгенської зони та Швейцарії, і прийняли рішення направити цей Порядок на погодження до Посольства Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві з метою формалізації співробітництва ЛСОУ та Посольства по формуванню та наповненню зазначеного переліку. Дирекція ЛСОУ має підготувати відповідний Меморандум про співпрацю.