ЛСОУ підтримує проведення податкової реформи в Україні
Дата: 27.03.2015. Розділ: Hовини ЛСОУ, Актуально
26 березня 2015 року Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики в рамках заходів Національної ради реформ під головуванням Президента України проведено «круглий стіл» на тему: «Актуальні питання проведення податкової реформи в Україні». Лігу страхових організацій України на засіданні представляла Тетяна Бордюк, фінансовий директор ЛСОУ.
Обговорювалися питання удосконалення податкового законодавства, у тому числі реформування ЄСВ та ПДФО, проблеми податкового адміністрування та податкового контролю, ліквідації корупції, шляхи детінізації економіки через створення сприятливих умов оподаткування бізнесу та інші важливі питання.
У заході взяли участь народні депутати, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, бізнес-асоціацій та суб’єктів господарювання, науковці та фахівці.