ЛСОУ взяла участь у розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП

3 квітня 2015 року відбулося розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП на тему: «Про стан виконання Антикризової програми спільних дій влади і бізнесу». Лігу страхових організацій України на засіданні представив Президент організації Олександр Філонюк.

Учасники засідання обговорили хід виконання Антикризової програми влади та бізнесу, і наголосили, що спостерігається тривожна тенденція відсторонення влади від суспільства, ухвалення нею непродуманих і безсистемних рішень, наслідком яких є нові економічні негаразди. За останній рік економіка країни не лише не припинила падіння, а й погіршила показники – у січні-лютому промислове виробництво скоротилося на 21,7% порівняно із відповідним періодом 2014 р. Спостерігається поглиблення соціально-економічної кризи в Україні: промисловість за 2 місяці поточного року скоротилася на 21,7%, експорт на 34,1%. Стрімко знижується рівень життя українців — за січень-лютий 2015 року індекс споживчих цін склав +8,6%, а реальна зарплатня за січень-лютий порівняно з аналогічним періодом 2014 р. знизилася на 17,7%.

За результатами роботи розширеного засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП та з огляду на нагальність формування стратегії подальшого розвитку України, Ліга страхових організацій України планує підготувати пропозиції щодо Антикризової програми влади та бізнесу.