Шановні колеги! Дорогі друзі!

10 квітня Ліга страхових організацій України святкує свій 23 день народження!
Символічно, що народження Ліги страхових організацій України стало початком діалогу влади і бізнесу на засадах партнерства, відкритості, прозорості та прискорило становлення і розвиток українського ринку страхування.
За свою 23-річну історію Ліга страхових організацій України внесла вагомий вклад у формування фінансового і страхового ринків країни, створення законодавчої і нормативної бази, що регулює страхову діяльність у країні.
Значних успіхів Ліга страхових організацій України досягла у сфері розвитку страхової справи, уніфікації правового поля, зниження адміністративних й економічних бар’єрів задля ефективного розвитку українського бізнесу.
На сьогодні Ліга страхових організацій України – найпотужніше об’єднання страхових компаній, які щодня відчувають нашу професійну підтримку і захист їхніх інтересів. Час довів, що стратегія роботи ЛСОУ, яку ми всі реалізуємо, є актуальною, сучасною та дієвою.
Ліга страхових організацій України дякує Вам, наші шановні колеги, за плідну співпрацю – приємно, що за ці роки ми стали не лише надійними партнерами, але і вірними друзями!
Наша сила в єдності!
Зі святом!

З повагою,
Президент ЛСОУ
Олександр Філонюк