ЛСОУ підтримує ініціативу Нацкомфінпослуг щодо розміщення резервів з метою очищення активів страховика

22 квітня 2015 року в Нацкомфінпослуг відбулося спільне засідання членів Нацкомфінпослуг та представників професійних об’єднань учасників страхового ринку. Тема — обговорення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України».
Учасники засідання підтримали ініціативу Нацкомфінпослуг щодо внесення змін до регуляторних актів щодо розміщення резервів страховика з метою очищення активів страховика.
За результатами розгляду документу із змінами та пропозиціями, узгодженими на Фінансовому комітеті ЛСОУ та Раді ЛСОУ з питань страхування життя, було прийнято рішення узагальнити надані пропозиції та зауваження і продовжити роботу з цього питання.
Від Ліги страхових організацій України на засіданні виступили віце-президент ЛСОУ Голозубова Л.І., Фінансовий директор ЛСОУ Бордюк Т.М., Голова Фінансового комітету ЛСОУ Кваша Ю.С. (ПрАТ «СК «Уніка»), представник Ради ЛСОУ із страхування життя Власенко А.Л. (ПрАТ «СК «ТАС») , представник Фінансового комітету Ким Г.Г.(ТДВ «СК «Укрфінстрах»).