ЛСОУ і Київська ТПП запланували нові сумісні кроки

22 квітня 2015 року в приміщенні Київської торгово-промислової палати відбулася розширена зустріч представників Київської торгово-промислової палати, Ліги страхових організацій України та професійних учасників страхового ринку. Мова йшла про встановлення ділових контактів між організаціями, участь у здійсненні міжнародних програм, проведення ділових зустрічей, пошук нових та цікавих для сторін форм співробітництва.
За результатами проведеної зустрічі початком продуктивної співпраці двох організацій можуть стати такі напрямки роботи як проведення експертиз, юридичний супровід, Третейський суд та медіація, аналітика, збирання та узагальнення пропозицій суб’єктів підприємницької діяльності, що стосуються покращання умов ведення страхового бізнесу.
У розширеній зустрічі взяли участь Президент Київської ТПП Засульський Микола Васильович з представниками Київської ТПП, а також Президент Ліги страхових організацій України Філонюк Олександр Феодосійович з представниками компаній-членів ЛСОУ. Координатор проекту співробітництва – Віце-президент ЛСОУ Голозубова Лариса Іванівна.