На запрошення ЛСОУ в Україну прибула делегація Німецького союзу страховиків

29 квітня 2015 року в ЛСОУ відбулася зустріч представників Ліги страхових організацій України та Німецького союзу страховиків. Делегація Німецького союзу страховиків, що має давні партнерські стосунки з ЛСОУ, прибула в Україну на запрошення Ліги страхових організацій України.

Учасники міжнародної делегації провели зустріч з спеціалістами Ліги страхових організацій України, в ході якої обговорили шляхи подальшого співробітництва і зазначили, що угода про співпрацю меж двома організаціями підписана ще у 2003 році.

В рамках робочого діалогу учасники засідання розглянули напрямки роботи Ліги страхових організацій України, норми чинного законодавства та законодавчі ініціативи ЛСОУ з різних напрямків діяльності, окреслили ключові питання подальшої співпраці.

В ході зустрічі Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк зазначив, що необхідні Україні та страховому ринку зміни не будуть швидкими, проте вже є бачення реформ.

У складі делегації Німецького союзу страховиків визнані фахівці страхової страви: Сергій Зайцев, керівник по взаємодії з країнами Центральної та Східної Європи Ганновер Ре, Німеччина; Томас Ілька, Член Ради директорів НСС з європейських і міжнародних зв’язків; Франк Тірольф, старший менеджер НСС з взаємодії з країнами Центральної та Східної Європи; Міхаель Тайлмайер, Голова Комітету НСС з взаємодії з країнами Центральної та Східної Європи, Старший Віце-президент Європейського відділу облігаторного перестрахування Дженерал Реіншуранс АГ, GenRe та Михайло Кухарьонок, Дженерал Реіншуранс АГ, керівник філіалу, філіал «Riga».

Фото зустрічі у ЛСОУ — https://www.facebook.com/uainsurcom