Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні Проект Закону «Про страхування»

Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності на засіданні 19 травня рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні Проект Закону «Про страхування» (№ 1797-1, авторства Сергія Рибалки, Максима Полякова, Олега Лаврика,Олександра Жолобецького, Віктора Романюка, Павла Різаненка, Сергія Мартинюка і Бориса Козиря).

Члени Комітету зазначили, що на сьогоднішній день є маса проблем страхового ринку, які чинний закон не вирішує. Проектом пропонується визначити класифікацію галузей і видів страхування відповідно до рекомендації Першої Директиви 73/239 / ЄЕС, а також передбачити реєстрацію страховиків виключно у формі акціонерного товариства.

Разом з тим, депутати погодилися з необхідністю доопрацювання проекту закону при підготовці до другого читання.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, а також Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку також підтримали законодавчу ініціативу з умовою доопрацювання після прийняття у першому читанні.