ЛСОУ ініціювала нараду щодо питань страхування у зоні АТО

25 травня 2015 року за ініціативи Ліги страхових організацій України в Національній комісії, що здійснює регулювання в сфері ринків фінансових послуг України, відбулася нарада з питань страхування у зоні АТО.

Ліга страхових організацій України вважає, що супроводження страхових питань, які пов’язані з зоною АТО, є важливими як для клієнтів страховиків, так і для самих страховиків. Про що були направлені пропозиції до проекту Комплексної програми розвитку фінансового ринку України до 2020 року, і відповідні пропозиції до проекту Закону України «Про страхування» № 1797-1.

На нараді була представлена позиція страховиків, інформація від перестраховиків-нерезидентів, по усіх проблемних питаннях, пов’язаних зі страхуванням, здійсненням страхових виплат (відшкодуваннями) на окупованих територіях Сходу України (ДНР, ЛНР). Презентацію з цього питання було зроблено представниками ПрАТ «СК «ПЗУ Україна». Усі напрацьовані страховим ринком матеріали були передані керівництву Нацкомфінпослуг для прийняття рішення і вироблення рекомендацій.

Така зустріч була не першою. У липні, грудні 2014 року були відповідні наради і страховий ринок також хотів чіткості у розумінні деяких питань щодо виконання договорів страхування, пов’язаних з територією у стані війни на Сході країни.

Ліга страхових організацій вдячна Нацкомфінпослуг за проведену нараду і сподівається на позитивну та однозначну реакцію Регулятора щодо наболілих питань, які потребують негайного вирішення.

Ліга страхових організацій готова співпрацювати у цьому напрямку і надалі.