ЛСОУ виступає за дерегуляцію та посилення впливу громадськості на рішення органів влади

3 червня 2015 року в Державній регуляторній службі України відбулося засідання круглого столу на тему: «Забезпечення впливу громадськості  на рішення органів влади, насамперед у регуляторній сфері: пошук оптимального рішення за допомогою аналізу регуляторного впливу». Лігу страхових організацій України на засіданні представили Президент організації Олександр Філонюк, Віце-президент ЛСОУ Лариса Голозубова.

Ліга страхових організацій України, яка має багаторічний успішний досвід співпраці з Державною регуляторною службою України, виступає за дерегуляцію та посилення впливу громадськості  на рішення органів влади.

Учасники розглянули волонтерство як сучасну нову форму участі громадськості, обговорили шляхи вирішення проблеми забезпечення участі та впливу громадськості на прийняття регуляторних рішень, стан участі громадськості в прийнятті рішень органами влади в регуляторній сфері.

В засіданні взяли участь Голова Державної регуляторної служби України К.М.Ляпіна, Директор Центру комерційного права В.І. Данішевська, заступник Голови Державної регуляторної служби  України О.М. Мірошніченко, Президент Центру економічного розвитку та ін.

За результатами круглого столу було доопрацьовано Аналіз регуляторного впливу, який, зокрема, відображатиме підходи до удосконалення та впровадження нових регуляторних інструментів в контексті участі громадськості.