Ліга страхових організацій України вітає переможниць проекту «Королева фінансового успіху 2015»!

18 червня 2015 року відбулася урочиста церемонія нагородження «Королева фінансового успіху 2015». Особливо приємно, що цього року призи отримали відразу три активні жінки топ-менеджери компаній, що входять у Лігу страхових організацій України.

Ліга страхових організацій України та весь страховий ринок щиро вітають Тетяну Павлюченко, Голову Правління Страхової компанії «АСКО-Медсервіс»; Надію Пиж, Першого заступника директора зі страхування та розвитку СТ «Іллічівське» та Вікторію Волошину, Голову правління СК «Нова».

Проект Видавничого дому «Україна Бізнес» кожний рік розповідає про ділові досягнення у сфері фінансових ринків прекрасної половини людства.

Започаткований і присвячений жінкам топ-менеджерам, власницям бізнесу та державним службовцям, чий професіональний і життєвий досвід стають прикладом для читачів, проект Видавничого дому «Україна Бізнес» кожний рік розповідає про ділові досягнення у сфері фінансових ринків прекрасної половини людства.

Впевнені, що майбутнє наших учасниць, чарівних жінок, складеться чудово, і всіх їх чекають нові кар’єрні вершини і реалізація намічених планів!

Переглянути фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom