ЛСОУ взяла участь у Міжнародній конференції Київської ТПП «Торгово-промислові палати на шляху трансформації»

23 червня 2015 року відбулася Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації» приурочена до 20-річчя від дня заснування Київської ТПП. З привітальним словом до учасників конференції звернувся Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк, який поздоровив колег з визначною датою та вручив Президенту Київської Торгово-промислової палати Миколі Васильовичу Засульскому пам’ятну нагороду ЛСОУ.

Олександр Філонюк зазначив, що Ліга страхових організацій України цінує багаторічну співпрацю та ділові партнерські стосунки, що склалися між ЛСОУ та Київською ТПП, та запевнив, що і надалі Ліга сприятиме зміцненню інтеграційних процесів між двома організаціями.

Значну професійну зацікавленість в ході роботи Міжнародної конференції викликали питання трансформації палат на шляху інтеграції до ЄС, сприяння розвитку економіки столиці та наданню в цьому практичної допомоги підприємцям Києва.

В складі делегацій взяли участь керівники торгово-промислових палат із більшості регіонів України, а також керівники зарубіжних палат — Німеччини, Білорусі, Словаччини, Литви, Молдови, Кіпру, Угорщини, Франції, Австрії, Словенії та інших.

Київська торгово-промислова палата – недержавна неприбуткова самоврядна організація, що об’єднує юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих згідно законодавства України як підприємці та створена і діє згідно з Законом «Про торгово-промислові палати в Україні», прийнятим Верховною Радою України від 2 грудня 1997 року та Статуту.