Програма USAID/FINREP-II презентувала курс «Фінансова грамотність»

25 червня 2015 року у приміщенні залу Колегії Міністерства освіти і науки України Програма розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II) провела прес-конференцію «Впровадження фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах України». Лігу страхових організацій України, багаторічного партнера програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID з технічної допомоги «Розвиток фінансового сектору» (FINREP – II), представила директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Мета прес-конференції – презентувати успішні результати впровадження курсу «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України, який Програма USAID/FINREP-II розробила та впроваджує спільно з Університетом банківської справи НБУ за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Національного банку України.

Під час прес-конференції було представлено нові навчальні програми та навчально-методичні матеріали з фінансової грамотності, розроблені для основної школи та презентовано інтерактивний електронний навчальний посібник з курсу «Фінансова грамотність», права власності на який було передано українській стороні – Університету банківської справи НБУ.

Участь у прес-конференції взяли заступник Міністра освіти і науки України  Олег Дерев’янко, директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, ректор Університету банківської справи НБУ Тамара Смовженко, а також вчителі курсу «Фінансова грамотність» та їхні учні.