Президент ЛСОУ взяв участь у підписанні Меморандуму про партнерство та співробітництво між Радою бізнес-омбудсмена та Державною регуляторною службою України

2 липня 2015 року у приміщенні Державної регуляторної служби України відбулося урочисте підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Радою бізнес-омбудсмена та Державною регуляторною службою України. Лігу страхових організацій України представив Президент організації Олександр Філонюк, який зазначив що бізнес-омбудсмен – досить поважна постать, яка займається захистом інтересів бізнесу перед органами публічної влади як всередині країни, так і за її межами, реалізує механізми захисту прав підприємців.

Бізнес-омбудсмен діє з метою сприяння прозорості діяльності органів державної влади, запобігання корупційним діянням та іншим порушенням законних інтересів підприємців та виступає інструментом вирішення конфліктів і суперечок між владою і бізнесом, медіатором між державою та бізнес-середовищем.

Перед громадськістю та представниками засобів масової інформації виступили Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна та бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, які підписали Меморандум.

Сторони планують взаємодіяти у питаннях надання органам державної влади та органам місцевого самоврядування рекомендацій щодо реалізації державної політики дерегуляції господарської діяльності з метою спрощення регуляторної бази, вдосконалення та поліпшення умов провадження підприємницької діяльності, запобігання корупційним діянням та іншим порушенням законних інтересів суб’єктів підприємництва та багато іншого.