До уваги страховиків!

Керівникам страхових компаній–членам Президії

Моторного транспортного страхового бюро України.

Шановні панове!

Звертаю Вашу увагу на той факт, що останнє засідання Президії відбулося без нашої участі. Ми були запрошені, але перед самим початком наших колег виставив за двері пан В.Шевченко. Як ми зрозуміли із Вашої поведінки, Ви не готові до відкритості та прозорості у прийнятті рішень.

Проте, наше журналістське співтовариство завжди лояльно ставилося до компаній та  керівництва. Це стосується також  інформації, яку Ви, або прес служби надсилали для розміщення у наших засобах масової інформації з метою формування позитивного іміджу компаній. Ми завжди з повагою і розумінням  ставилися до рішень, про які мали б знати лише обмежена кількість людей і виходили із зали засідань на цей час. Такого позитивного прикладу співпраці галузі та ЗМІ важко й шукати.

Водночас звертаємо Вашу увагу на той факт, що така поведінка призводить до того, що окремі члени Президії, користуючись тим, що преса відсутня, уповноважують себе від імені та за дорученням президії доносити до жовтої преси неправдиву інформацію. Наразі страждають і страховики, і імідж Президії, і,нарешті, падає довіра до рішень МТСБУ. Якщо ми всі присутні на засіданні — ми однаково чуємо, фіксуємо и висвічуємо на сторінках своїх видань. Виставляючи нас за двері, Ви провокуєте ляльководів скористатися необізнаністю журналістів-спеціалістів та викласти на сторінки не шанованої та брудної преси завідомо неправдиву інформацію.

Чи всіх Вас влаштовує така позиція? Адже назавтра ті ж ляльководи із певних причин скористуються неіснуючими скелетами із вашої шафи. Сьогодні дехто  з Вас  створили монстра, а трохи згодом він проковтне і Вас.

Ми закликаємо вас звернути увагу і на таке:відмовивши нам в інформації, ви викликаєте із нашої сторони недовіру і неповагу. А те, що викликає такі почуття стає причиною пошуку інших джерел знаходження і добірки даних, або формування альтернативної точки зору відповідно до рівня освіти, виховання, фінансового стану тощо. Отже інформацію про компанію Ви або будете читати самі собі, або в брудній пресі.

З повагою,

колектив журналістів.