ЛСОУ – учасник ІІ Українського форуму бізнесу

10 квітня 2017 року в Українському домі за ініціативою Торгово-промислової палати України, Українського союзу промисловців та підприємців, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Української бізнес ініціативи, Федерації роботодавців України та за  участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і членів Уряду відбувся ІІ Український форум бізнесу.

Під час спілкування з бізнесом урядовці обговорили підсумки соціально-економічного розвитку країни в 2016 році, спільні дії влади та бізнесу в таких сферах як вдосконалення фіскальної політики, питання стратегічних реформ Уряду, які спрямовані на покращення бізнес-клімату, покращення експортних можливостей для підприємців, зменшення регуляторного тиску на бізнес та вирішення інших системних проблем українського бізнесу.

П’ять ключових реформ, які Уряд запланував провести у 2017 році — пенсійна, земельна реформи, реформи охорони здоров’я, освіти та публічна приватизація, на думку Уряду, приведуть Україну на шлях сталого економічного зростання.

В рамках прямого діалогу з владою Форум запропонував конкретні першочергові кроки та заходи, здійснення необхідних реформ задля виходу економіки на параметри зростання та покращення життєвого рівня людей. Учасники форуму погодилися, що увага держави і бізнесу має зосередитися навколо реалізації цільових програм державно-приватного партнерства: модернізації енергетичного комплексу, ЖКГ та оновлення рухомого складу Укрзалізниці. Необхідно створити систему фінансової підтримки переходу на нові європейські стандарти тощо.

За підсумками ІІ Українського форуму бізнесу прийнято Заяву, де викладено зміст основних проблем бізнесу  пропозиції щодо їх вирішення. Документ, на додаток до безпосереднього діалогу із урядовцями,  буде спрямований очільникам держави для організації спільної подальшої роботи в економічній царині.

Участь у Форумі взяли Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман, Перший віце-прем’єр-міністра України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, представники Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, бізнесу та громадських об’єднань з усіх областей України, керівники наукових інституцій, експерти та провідні ЗМІ. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент організації Олександр Філонюк.

Український форум бізнесу – це платформа для відкритого діалогу влади та бізнесу. Форум відбувається у форматі “Питання-Відповіді”, де представники різних видів бізнесу мали змогу ставити питання високопосадовцям та отримати відповіді.